Hekim Yoksa Ben Varım

Berra Sertel’in kaleme aldığı bu kitabın arkasında büyük bir emek ve merak var. Kitapta, sorunu bizzat yaşayan biri olarak kendi çaresizliğinde yola çıkıp araştırmalarını ve deneyimlerini okuyucularla paylaşıyor ve bütünsel sağlığa değişik bir pencere açıyor
Osman Müftüoğlu

Birçok farklı hastalığı tetikleyen histamin, bu yönüyle hiç de hafife alınmaması gereken bir konudur. Tıp çevrelerince de henüz tam olarak keşfedilememesi ve muğlak yapısıyla, sebep olduğu birçok hastalığın kaynağının “psikoloji” olduğunun iddia edilmesine sebebiyet vermektedir. Halbuki bütün sistemi etkileyebilecek güçteki bu sağlık sorunu, tanımı koymadıkça kişinin tedavi sürecinden epey uzaklaşmasına neden olmakla birlikte hayati problemlere yol açabilmektedir.

Her bünyede farklı reaksiyon gösterebilen histamini tanımak kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olabilir. Histamin konusunun çok geniş açıdan ele alındığı bu kitapta, histaminle ilgili birçok soruya cevap bulacak, belki de tanımı konulamayan rahatsızlığınıza farklı bir pencereden bakma fırsatı yakalayacaksınız.
 


Kitabı Satın Al
Hekim yoksa ben varım

Comments are closed.